TürkMundo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TürkMundo

Y

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Oyun :P
eklemeye çalışıorum ama olmuor :'(
En iyi yollayıcılar
Admin
Şaka Gerçek Oldu Vote_lcapŞaka Gerçek Oldu Voting_barŞaka Gerçek Oldu Vote_rcap 
-SécRét-
Chakma Meleq
suzana kljajic
JRBloody
HiéLoDéAzuL
SbhtKhrmn
Emre
Dewrimci_saqo
vanessa123
En son konular
» American Life League President Campaigns For Proposed Mich. Initiative That Would Define Person As Existing From Conception
Şaka Gerçek Oldu Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 10:41 am tarafından Misafir

» find free play slot machines
Şaka Gerçek Oldu Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 2:26 pm tarafından Misafir

» fish benefits health
Şaka Gerçek Oldu Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 4:20 am tarafından Misafir

» ultram prescription online
Şaka Gerçek Oldu Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 7:48 pm tarafından Misafir

» facebook likes buy du
Şaka Gerçek Oldu Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 8:43 am tarafından Misafir

» Notebook Brands
Şaka Gerçek Oldu Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 1:43 am tarafından Misafir

» гормоны гинекология
Şaka Gerçek Oldu Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 5:16 pm tarafından Misafir

» x-Hack hack you
Şaka Gerçek Oldu Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 1:31 pm tarafından Misafir

» Buy Tramadol / Ultram - $0.41 Each
Şaka Gerçek Oldu Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 9:03 pm tarafından Misafir

Ortaklar
turkmundo.tr.gg
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Dost Sitelr
www.popworld.biz

Şaka Gerçek Oldu

2 posters
YazarMesaj
JRBloody
Çok Güzel!!!
Çok Güzel!!!
JRBloody

Karakter Sayfası
Popmundo İsim:: Savaş Sarıbaş
Başarılar:
Şaka Gerçek Oldu Left_bar_bleue90/2105Şaka Gerçek Oldu Empty_bar_bleue  (90/2105)

Şaka Gerçek Oldu Empty
MesajKonu: Şaka Gerçek Oldu   Şaka Gerçek Oldu Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 9:14 am

Bir aksam kuzen,ben ve kardesım oturuyorduk.Saat 9 cıvarlarındaydı.Oturmus cınlerden falan bahsedıyorduk... Kuzenım kucagıma yatmıstı ve bende onun saclarıyla oynuyordum.Kardesım ıse telefonla ugrasıyordu.Tam o sırada dayımın oglu yukardan hortum atmıstı ve bız cok korkmustuk. Benım sesım cıkmıyordu ve bagıramıyordum,kardesım oldugu yerde kalmıstı,kuzen ise hıc bısey yapamıyordu.Daha sonra gulmeye basladılar.Cok sınır olmustuk.Bende bu yaptıgı sakanın yanına kalmayacagını soylemıstım.Bir plan aramaya baslamıstık ve sonunda bulduk.Kararlastırmıstık ve ona oyle bı saka yapacaktık kı...Kuzen o gece beyzlara büründü.daha sonra bız bahcenın arkasından dolandık ve bahceye gırdık.Daha sonra kuzenı bahceye ındırdıler. Ben o sırada ona gozukmeden yukarı cıktım.Kuzenı bahceye ındırdıler ve bekledıler.Ben kosarak bahceye ındım ve onların yanına gıttım.Onlara bahcede beyezlar ıcınde bırı oldugunu soyledım.Kuzen hemen bagırarak kactı ve yukarı cıktı.Daha sonra tekrar asagı ındı ve cesmenın oraya gıttı.Ben tekrar bahcede bırı oldugunu soyledım(bu arada bahcedekı kuzendı).Dayımın oglu tekrar kacarak yukarı cıktı ve bıdaha ınmedı.Onun o halıne cok gulmustuk.Ben kuzene sakanın bıttıgını soylemek ıcın yanına gıttım ve "saka bıttı gel "dedım.O basını kaldırıp bana baktı ve bısey soylemedı.Bi muddet sonra geldi ve" nıye benı cagırmadınız "dedi.Biz sasırdık tabı. Nasıl olur dedım.Hatta "senı ben cagırdım ve sen basını kaldırıp baktın ama bana bısey soylemedın"dedim.O "hayır benı kımse cagırmadı" dedı.Ben "sen cesmenın orda ne yapıyordun" dedım.O ise bana "ben cesmenın oraya hıc bır zaman gıtmedım" dedi.Nasıl olur dedım.Megersem o hıc bır zaman bahcenın arkasından ayrılmamıs.O gun cok korkmustum ve uyuyamamıstım.Bu ıse cok sasırmıstık.Pekı o zaman benım konustugum kımdı.Bunun hala cevabını arıyoruz...
http://www.tr-popmundo.yetkinforum.com
Admin
Yuvam BURASI xD
Yuvam BURASI xD
Admin

Karakter Sayfası
Popmundo İsim:: Amanda Svensson
Başarılar:
Şaka Gerçek Oldu Left_bar_bleue175/2105Şaka Gerçek Oldu Empty_bar_bleue  (175/2105)

Şaka Gerçek Oldu Empty
MesajKonu: Geri: Şaka Gerçek Oldu   Şaka Gerçek Oldu Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 12:38 pm

hmmi ilginç, başıma gelse tırsardım xD
http://www.turkmundo.tr.gg
JRBloody
Çok Güzel!!!
Çok Güzel!!!
JRBloody

Karakter Sayfası
Popmundo İsim:: Savaş Sarıbaş
Başarılar:
Şaka Gerçek Oldu Left_bar_bleue90/2105Şaka Gerçek Oldu Empty_bar_bleue  (90/2105)

Şaka Gerçek Oldu Empty
MesajKonu: Geri: Şaka Gerçek Oldu   Şaka Gerçek Oldu Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 8:06 am

bnde xD
http://www.tr-popmundo.yetkinforum.com
Admin
Yuvam BURASI xD
Yuvam BURASI xD
Admin

Karakter Sayfası
Popmundo İsim:: Amanda Svensson
Başarılar:
Şaka Gerçek Oldu Left_bar_bleue175/2105Şaka Gerçek Oldu Empty_bar_bleue  (175/2105)

Şaka Gerçek Oldu Empty
MesajKonu: Geri: Şaka Gerçek Oldu   Şaka Gerçek Oldu Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 3:57 pm

xD
http://www.turkmundo.tr.gg

Şaka Gerçek Oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şaka mı bu?
» Gerçek Bir Olay
» Gerçek-Hayal
» Michael Jackson Öldü..
» Çizgi film karakterlerine neler oldu ?...