TürkMundo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TürkMundo

Y

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Oyun :P
eklemeye çalışıorum ama olmuor :'(
En iyi yollayıcılar
Admin
YUH! deme garantisi veiryorum! Vote_lcapYUH! deme garantisi veiryorum! Voting_barYUH! deme garantisi veiryorum! Vote_rcap 
-SécRét-
YUH! deme garantisi veiryorum! Vote_lcapYUH! deme garantisi veiryorum! Voting_barYUH! deme garantisi veiryorum! Vote_rcap 
Chakma Meleq
suzana kljajic
JRBloody
HiéLoDéAzuL
SbhtKhrmn
Emre
Dewrimci_saqo
vanessa123
En son konular
» American Life League President Campaigns For Proposed Mich. Initiative That Would Define Person As Existing From Conception
YUH! deme garantisi veiryorum! Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 10:41 am tarafından Misafir

» find free play slot machines
YUH! deme garantisi veiryorum! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 2:26 pm tarafından Misafir

» fish benefits health
YUH! deme garantisi veiryorum! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 4:20 am tarafından Misafir

» ultram prescription online
YUH! deme garantisi veiryorum! Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 7:48 pm tarafından Misafir

» facebook likes buy du
YUH! deme garantisi veiryorum! Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 8:43 am tarafından Misafir

» Notebook Brands
YUH! deme garantisi veiryorum! Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 1:43 am tarafından Misafir

» гормоны гинекология
YUH! deme garantisi veiryorum! Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 5:16 pm tarafından Misafir

» x-Hack hack you
YUH! deme garantisi veiryorum! Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 1:31 pm tarafından Misafir

» Buy Tramadol / Ultram - $0.41 Each
YUH! deme garantisi veiryorum! Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 9:03 pm tarafından Misafir

Ortaklar
turkmundo.tr.gg
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Dost Sitelr
www.popworld.biz

YUH! deme garantisi veiryorum!

3 posters
YazarMesaj
Admin
Yuvam BURASI xD
Yuvam BURASI xD
Admin

Karakter Sayfası
Popmundo İsim:: Amanda Svensson
Başarılar:
YUH! deme garantisi veiryorum! Left_bar_bleue175/2105YUH! deme garantisi veiryorum! Empty_bar_bleue  (175/2105)

YUH! deme garantisi veiryorum! Empty
MesajKonu: YUH! deme garantisi veiryorum!   YUH! deme garantisi veiryorum! Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 10:02 pm

Avustralya öz kızı ile ilişki yaşayan ve çocuk sahibi olan 61 yaşındaki John Deaves'i konuşuyor.30 yıl önce eşinden ayrılan ve bu evlilikten bir kızı dünyaya gelen John Deaves daha sonra ailesi ile olan bütün bağlarını kopardı.

Babasını bulma ümidi ile araştırmaya başlayan kızı uzun araştırmalar sonunda babasının izine ulaşmayı başardı. Tanıştıktan bir hafta sonra aralarında farklı bir yakınlaşma olduğunu söyleyen ve daha sonra büyük bir aşk yaşamaya başlayan baba-kız ilerleyen zamanda bir de çocuk sahibi olduklarını söyledi.

Jenny Deaves babasıyla yaşadığı ilişki hakkında “Onu gördüğüm zaman fena biri olmadığını farkettim” dedi. Aralarında yaşanan ilişkinin bir gece kulübünde karşısındaki erkeğe bakmak kadar normal olduğunu iddia eden Jenny Deaves “Ben ve John olgun insanlarız ve verdiğimiz kararı kendimiz biliyoruz. Bu yaşadığımız ilişkiye diğer insanlardan anlayış ve saygı bekliyoruz” diye konuştu.

Kızı ile ilişki yaşayan John Deaves ise ilk başta kızı ile birlikte olma fikrinin kendisine garip geldiğini belirterek “Duygular bazen mantığın önüne geçiyor ben de sadece kalbimi dinledim. Umarım insanlar bunun farkındadır” dedi.

Yasal olmayan ilişki yaşadıkları için gözaltına alınacağını bildiklerini söyleyen baba ile kızı ‘normal mutlu yaşantılarına' ve ilişkilerine devam etmek istediklerini söyledi.

Jenny Deaves'in daha önceki ilişkisinden de iki çocuğunun olduğu anlaşıldı. Baba ve kızın yaşadıkları ilişki ile ilgili olarak Avustralya Federal polisi harekete geçerek araştırma başlattı.
http://www.turkmundo.tr.gg
Admin
Yuvam BURASI xD
Yuvam BURASI xD
Admin

Karakter Sayfası
Başarılar:
YUH! deme garantisi veiryorum! Left_bar_bleue175/2105YUH! deme garantisi veiryorum! Empty_bar_bleue  (175/2105)

MesajKonu: Geri: YUH! deme garantisi veiryorum!   YUH! deme garantisi veiryorum! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:07 pm

yorum?!
HiéLoDéAzuL
MélanqoLia
MélanqoLia
HiéLoDéAzuL

Karakter Sayfası
Popmundo İsim:: Steve Fountain
Başarılar:
YUH! deme garantisi veiryorum! Left_bar_bleue440/2105YUH! deme garantisi veiryorum! Empty_bar_bleue  (440/2105)

MesajKonu: Geri: YUH! deme garantisi veiryorum!   YUH! deme garantisi veiryorum! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:11 pm

bunu biliyodum midem bulandı birden Razz
Admin
Yuvam BURASI xD
Yuvam BURASI xD
Admin

Karakter Sayfası
Başarılar:

MesajKonu: Geri: YUH! deme garantisi veiryorum!   YUH! deme garantisi veiryorum! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:11 pm

ben yuh dedim ıyk
JRBloody
Çok Güzel!!!
Çok Güzel!!!
JRBloody

Karakter Sayfası
Popmundo İsim:: Savaş Sarıbaş
Başarılar:
YUH! deme garantisi veiryorum! Left_bar_bleue90/2105YUH! deme garantisi veiryorum! Empty_bar_bleue  (90/2105)

MesajKonu: Geri: YUH! deme garantisi veiryorum!   YUH! deme garantisi veiryorum! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:44 pm

igrenc
http://www.tr-popmundo.yetkinforum.com
Admin
Yuvam BURASI xD
Yuvam BURASI xD
Admin

Karakter Sayfası
Başarılar:

MesajKonu: Geri: YUH! deme garantisi veiryorum!   YUH! deme garantisi veiryorum! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 2:18 pm

nasıl bir babaysa :s

YUH! deme garantisi veiryorum!
1 sayfadaki 1 sayfası