TürkMundo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TürkMundo

Y

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Oyun :P
eklemeye çalışıorum ama olmuor :'(
En iyi yollayıcılar
Admin
Anahtar Olayı!!! Vote_lcapAnahtar Olayı!!! Voting_barAnahtar Olayı!!! Vote_rcap 
-SécRét-
Chakma Meleq
suzana kljajic
JRBloody
HiéLoDéAzuL
SbhtKhrmn
Emre
Dewrimci_saqo
vanessa123
En son konular
» American Life League President Campaigns For Proposed Mich. Initiative That Would Define Person As Existing From Conception
Anahtar Olayı!!! Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 10:41 am tarafından Misafir

» find free play slot machines
Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 2:26 pm tarafından Misafir

» fish benefits health
Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 4:20 am tarafından Misafir

» ultram prescription online
Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 7:48 pm tarafından Misafir

» facebook likes buy du
Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 8:43 am tarafından Misafir

» Notebook Brands
Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 1:43 am tarafından Misafir

» гормоны гинекология
Anahtar Olayı!!! Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 5:16 pm tarafından Misafir

» x-Hack hack you
Anahtar Olayı!!! Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 1:31 pm tarafından Misafir

» Buy Tramadol / Ultram - $0.41 Each
Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 9:03 pm tarafından Misafir

Ortaklar
turkmundo.tr.gg
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Dost Sitelr
www.popworld.biz

Anahtar Olayı!!!

3 posters
YazarMesaj
Chakma Meleq
Moderatör
Moderatör
Chakma Meleq

Karakter Sayfası
Popmundo İsim:: Martine Delmas
Başarılar:
Anahtar Olayı!!! Left_bar_bleue175/2105Anahtar Olayı!!! Empty_bar_bleue  (175/2105)

Anahtar Olayı!!! Empty
MesajKonu: Anahtar Olayı!!!   Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 3:51 pm

Arkadaşlar bu benim başımdan geçti.
Şimdi biz okuldaydık en yakın arkadaşımla.
Okul çıkışında onlara gidecektim. Ders boştu konuşuyoduk öyle
laf lafı açtı bana dedi ki bizim evde "bizim asansör ikinci katta duruyo dedi Gökçe abla söyledi onun annesi ikinci katta kanlı eller görmüş ikinci katta duruyo sonra 3 kere güm güm güm diye ses çıkarıyor bana bikere oldu ondan beri yalnız çıkmıyorum dedi o gün de annesinin okulda toplantısı vardı o almayacaktı arkadaşımı biz bi servis ayarladık onla gidicez geldik işte eve sonra biz korkuyoruz tabi çıkmaya evde de abisi var sonra yürüyerek çıkalım dedik ama 11. kat evleri nasıl çıkıcaz felan sonra ben dedim ki ya boşver ne korkucaksın hem ben varım felan girdirdim onu zorla
sonra ikinci kata geldik korkuyoruz tabi hiç birşey olmadı oh felan ondan sonra çıktık resim ödevimizi yapıyoduk malzemeler için kırtasiyeye gittik (asansörle inmedik yangın merdiveninden indik xD) sonra geri dönüşte orda adamlar vardı biz oyüzden yangın merdiveninden çıkmadık doğal olarak asansörden çıkıcaz biz sonra bi abi de bizimle geliyordu kaçıncı kata çıkıcaksınız dedi 11 dedik sonra ikiye bastı biz korktuk tabi sonra abi çıktı tamam mı biz basırıyoruz 11 kata basılmıyo basıyoruz basılmıyo sonra kapıyı açmayı denedik açılmadı sonra 1 kere güm diye bir ses geldi asansör kapısı açıldı arkadaşımın dediği gökçe abla geldi napıyosunuz siz burda dedi sonra biz de anlattık çıkıyoduk felan ondan sonra tamam dedi gitti kapı bu sefer kapandı 3. katta durduk
sonra lambalar söndü biz korkudan altımıza edicek derecedeydik bağırmaya başladık sonra arkimin abisi gelip çıkardı bizi sonra arkadaşım kan gördü bayılacak derece geldi artık
Sonra biz paldır küldür çıktık yukarı bilgisayar oynuyoduk karabansalara girdik telefon çaldı arkadaşım baktı biri sonra biz aramadık dedi tel kapandı geldi yanıma noldu diye sordum birisi aradı niye bu numarayı arayıp duruyorsunuz dedi neyse felan sonra ben eve gittim.
Diğer gün okulda arkadaşım dedi ki dün pencere açıldı dedi korktum perdeyi felan hemen kapattım dedi uyandığımda perde açıktı penceredede siyah bişey bana bakıyodu dedi!
tabi ben gece yatamadım sonra benim yatağım balkonun tam karşısında yemin ederim ki ben orda birini gördüm elleri camdaydı elinde de kalpten bir anahtar vardı sonra ben onu gördüm rüyamda elindeki anahtar arkadaşımla benim sıramızın üzerindeydi sonra diğer gün okula gittiğimde ben arkadaşıma anlattım ist. marşı felan okundu sınıfa girdik sıramızın üzrinde garip şekiller vardı sonra sınav günüydü biz böyle kopya felan çekicez sıranın altına kalemi düşürür gibi yaptım sonra almak için eğildim kopya çekicem (xD) sonra bi baktım kalemin yanın da rüyam da gördüğüm anahtar!
Çok kötü psikolojim bozulmuştu benim kaç gün evden çıkamadım..
Admin
Yuvam BURASI xD
Yuvam BURASI xD
Admin

Karakter Sayfası
Popmundo İsim:: Amanda Svensson
Başarılar:
Anahtar Olayı!!! Left_bar_bleue175/2105Anahtar Olayı!!! Empty_bar_bleue  (175/2105)

Anahtar Olayı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Anahtar Olayı!!!   Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 3:55 pm

hmm
http://www.turkmundo.tr.gg
Chakma Meleq
Moderatör
Moderatör
Chakma Meleq

Karakter Sayfası
Başarılar:

Anahtar Olayı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Anahtar Olayı!!!   Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 3:56 pm

Yorumları bekliyorum
Admin
Yuvam BURASI xD
Yuvam BURASI xD
Admin

Karakter Sayfası
Başarılar:

Anahtar Olayı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Anahtar Olayı!!!   Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 3:57 pm

hmm
Chakma Meleq
Moderatör
Moderatör
Chakma Meleq

Karakter Sayfası
Başarılar:

Anahtar Olayı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Anahtar Olayı!!!   Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 3:59 pm

Ne lan hmm ? xD Yorum mu bıu şimdi ?
Dalarım sana doğru düzgün yorum yap lan xD
Admin
Yuvam BURASI xD
Yuvam BURASI xD
Admin

Karakter Sayfası
Başarılar:

Anahtar Olayı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Anahtar Olayı!!!   Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 4:00 pm

xD

demekki çok kötü pskiolojin bozuldu evden kaçgün çıkamadın, hmm, ilginç xD
Chakma Meleq
Moderatör
Moderatör
Chakma Meleq

Karakter Sayfası
Başarılar:

Anahtar Olayı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Anahtar Olayı!!!   Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 4:06 pm

Afferin adam ol xD

Eed öyle oldu birazcuk Laughing
Admin
Yuvam BURASI xD
Yuvam BURASI xD
Admin

Karakter Sayfası
Başarılar:

Anahtar Olayı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Anahtar Olayı!!!   Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 4:50 pm

xD

Laughing
Chakma Meleq
Moderatör
Moderatör
Chakma Meleq

Karakter Sayfası
Başarılar:

Anahtar Olayı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Anahtar Olayı!!!   Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 5:40 pm

Eee başka yorum yok mu
Admin
Yuvam BURASI xD
Yuvam BURASI xD
Admin

Karakter Sayfası
Başarılar:

Anahtar Olayı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Anahtar Olayı!!!   Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 6:14 pm

xD

yok xD
Chakma Meleq
Moderatör
Moderatör
Chakma Meleq

Karakter Sayfası
Başarılar:

Anahtar Olayı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Anahtar Olayı!!!   Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 6:20 pm

xD
Yorum yazın bea
Chakma Meleq
Moderatör
Moderatör
Chakma Meleq

Karakter Sayfası
Başarılar:

Anahtar Olayı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Anahtar Olayı!!!   Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 6:20 pm

Benim hiç yorumum olmadı anne xD
Admin
Yuvam BURASI xD
Yuvam BURASI xD
Admin

Karakter Sayfası
Başarılar:

Anahtar Olayı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Anahtar Olayı!!!   Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 10:39 pm

xD

qüchüq_emrahh xD
JRBloody
Çok Güzel!!!
Çok Güzel!!!
JRBloody

Karakter Sayfası
Popmundo İsim:: Savaş Sarıbaş
Başarılar:
Anahtar Olayı!!! Left_bar_bleue90/2105Anahtar Olayı!!! Empty_bar_bleue  (90/2105)

Anahtar Olayı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Anahtar Olayı!!!   Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 8:26 am

cok garip bnimde basıma bna bnzer seyler gelio bzn okulda futbol oynuoz bi bakıom pencereye simsiyah bir yüz bni izlyor bnuda okuyunca tırstım valla xD pale
http://www.tr-popmundo.yetkinforum.com
Chakma Meleq
Moderatör
Moderatör
Chakma Meleq

Karakter Sayfası
Başarılar:

Anahtar Olayı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Anahtar Olayı!!!   Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 1:18 pm

:/
Hala aklımda ya
Admin
Yuvam BURASI xD
Yuvam BURASI xD
Admin

Karakter Sayfası
Başarılar:

Anahtar Olayı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Anahtar Olayı!!!   Anahtar Olayı!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 2:34 pm

hehe
bnimde başıma bi kereseninde çok kötü birşey gelmişti, ben uyuyamadım gece, ama öyle uzanıyorum, benim odamdan bakınca misafir odası görünür,

bi baktıım, m. odasında ışıklar açılıp kapanıyor,
ama büyük bi ışık, bi açılıo, bi kapanıo

ben tırsıyorum, hemen annemlerin odaya gittim, onlar ordalar ışık açılıp kapanıyor,
annemi uyandurdum, babam uyanmadı xD

her neyse, anne görüomusun ışığı dedim, yanıp sönüo, annemde yoo kızım dedi, ben iyice tırstım,

zar zor odama idebildim, o gece nasıl uyudum bende bilmiyorum Very Happy

Anahtar Olayı!!!
1 sayfadaki 1 sayfası