TürkMundo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TürkMundo

Y

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Oyun :P
eklemeye çalışıorum ama olmuor :'(
En iyi yollayıcılar
Admin
diğer tarafı gören birisi Vote_lcapdiğer tarafı gören birisi Voting_bardiğer tarafı gören birisi Vote_rcap 
-SécRét-
diğer tarafı gören birisi Vote_lcapdiğer tarafı gören birisi Voting_bardiğer tarafı gören birisi Vote_rcap 
Chakma Meleq
suzana kljajic
JRBloody
HiéLoDéAzuL
SbhtKhrmn
Emre
Dewrimci_saqo
vanessa123
En son konular
» American Life League President Campaigns For Proposed Mich. Initiative That Would Define Person As Existing From Conception
diğer tarafı gören birisi Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 10:41 am tarafından Misafir

» find free play slot machines
diğer tarafı gören birisi Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 2:26 pm tarafından Misafir

» fish benefits health
diğer tarafı gören birisi Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 4:20 am tarafından Misafir

» ultram prescription online
diğer tarafı gören birisi Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 7:48 pm tarafından Misafir

» facebook likes buy du
diğer tarafı gören birisi Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 8:43 am tarafından Misafir

» Notebook Brands
diğer tarafı gören birisi Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 1:43 am tarafından Misafir

» гормоны гинекология
diğer tarafı gören birisi Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 5:16 pm tarafından Misafir

» x-Hack hack you
diğer tarafı gören birisi Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 1:31 pm tarafından Misafir

» Buy Tramadol / Ultram - $0.41 Each
diğer tarafı gören birisi Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 9:03 pm tarafından Misafir

Ortaklar
turkmundo.tr.gg
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Dost Sitelr
www.popworld.biz

diğer tarafı gören birisi

4 posters
YazarMesaj
-SécRét-
Yönetici
Yönetici
-SécRét-

Karakter Sayfası
Popmundo İsim:: Trista Buchanan-Smart x)
Başarılar:
diğer tarafı gören birisi Left_bar_bleue110/2105diğer tarafı gören birisi Empty_bar_bleue  (110/2105)

diğer tarafı gören birisi Empty
MesajKonu: diğer tarafı gören birisi   diğer tarafı gören birisi Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 4:23 pm

Arkadaşlar bu yazdıklarım tamamen gerçektir. Yıl 2005 haziran ayı nın 7 si yolda dalgın bir şekilde yürüyordum , Canım sıkkındı babamla tartışmıştım... Çevre youndan karşıya geçip yolun karşısındaki tepeye tırmanmayı ve denize bakmayı planlıyordum geçip oturup biraz düşünürdüm , fakat o kadar dagındım ki direk yola çıkmışım ve üzerime doğru gelen Honda yı gördüğümde artık çok geçti çünkü o beni görmemişti.Bir anda ayaklarımda ve ardından başımda çok fazla bir açı hissettim. gözümü açtığımda başıma toplanan insaları ve kargaşayı görebiliyordum fakat sanki herşey yavaşlamıştı ve mavi görünüyordu , ayaklarımı kımıldatamıyor hatta hisstmiyordum. Belki beş dakika orada yattım ve bu bana saatler gibi geldi.Ve sonunda ayaklarımı hissediyordum soğuktu sağ ayağımdan daha önce hiç dumadığım bir acı hücrelerime işleyerek yukarı doğru çıktı başıma ulaştığında dayanılmaz bir boyuttaydı. kalbime doğru yöneldi ve Kalbimin atmadığını durduğunu hissetim acıyla birlikte sol ayğımdan çıktım ve yerde yatan bedenimi gördüm ayaklarım biçimsiz görünüyordu iki yana açılmışştı ve kafam dağılmış gibi duruyordu her yer kan olmuştu... Ölmüştüm ama bunu kabullenemiyordum ölmemek için Tanrıya dua etmeye başladım ama biliyordum ölmüştüm her zaman merak ettiğim ölüm böyleydi.,
Ve bir ses duydum sanki sesi hissediyordum her yerdeydi Tanrının sesi olamıyacak kadar soğuk bir sesti korkuyu ruhumda hissediyordum.Ses şöyle diyordu '' Ölmeyi haketmiyorsun daha çok günah işliycek çok acı çekeceksin'' Ve göğsümde bir acıyla uyandım. Gözümden yaş geliyordu hastanedeydim başımda sargı vardı ve metal kutu gibi bir şeyle yatağa sabitlenmişti yanı başımda babam uyuyordu. Gözümden yaş geldi Nefret ettiğim babamı çok sevdiğimi ve özlediğimi anladım...Arkdaşlar bu olayı sizi kandırmak için yazmdım ister inanın ister inanmayın ama herşeyin değeri bilin hayatı dolu dolu yaşayın ben bunlrı yazarken bile ağlıyorum aldığım her nefesin kıyümetini biliyorum umarım günahtan ve haramdan uzak durursunuz çünkü bu acıyı sizinde yaşamanızı istemem.,
Admin
Yuvam BURASI xD
Yuvam BURASI xD
Admin

Karakter Sayfası
Popmundo İsim:: Amanda Svensson
Başarılar:
diğer tarafı gören birisi Left_bar_bleue175/2105diğer tarafı gören birisi Empty_bar_bleue  (175/2105)

MesajKonu: Geri: diğer tarafı gören birisi   diğer tarafı gören birisi Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 4:24 pm

hmm
http://www.turkmundo.tr.gg
suzana kljajic
Çok Güzel!!!
Çok Güzel!!!
suzana kljajic

Karakter Sayfası
Popmundo İsim:: Suzana Kljajic
Başarılar:
diğer tarafı gören birisi Left_bar_bleue160/2105diğer tarafı gören birisi Empty_bar_bleue  (160/2105)

MesajKonu: Geri: diğer tarafı gören birisi   diğer tarafı gören birisi Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 5:10 pm

hmm
http://popmundotr.yetkinblog.com
JRBloody
Çok Güzel!!!
Çok Güzel!!!
JRBloody

Karakter Sayfası
Popmundo İsim:: Savaş Sarıbaş
Başarılar:
diğer tarafı gören birisi Left_bar_bleue90/2105diğer tarafı gören birisi Empty_bar_bleue  (90/2105)

MesajKonu: Geri: diğer tarafı gören birisi   diğer tarafı gören birisi Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 10:03 am

aglıyosan ne yazıon manyak mısın?
http://www.tr-popmundo.yetkinforum.com

diğer tarafı gören birisi
1 sayfadaki 1 sayfası